فرایند – به عمل آوردن بازگشت شایعات بازیکن

فرایند – به عمل آوردن: بازگشت شایعات بازیکن استقلال استقلال بازیکنان منصوریان شایعات اخیر علیرضا منصوریان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بیرانوند حدود ۸ پیشنهاد اروپایی دارد/ اگر پرسپولیس با خطر مواجه‌شود باز هم جهت تهیه ارز تخلف می‌کنم ، گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید دروازه‌بان این تیم از هشت کلوب اروپایی و آسیایی که عمدتا اروپایی هستند، پیشنهاد دارد.

بیرانوند حدود ۸ پیشنهاد اروپایی دارد/ اگر پرسپولیس با خطر مواجه‌شود باز هم جهت تهیه ارز تخلف می‌کنم ، گرشاسبی

گرشاسبی: بیرانوند حدود ۸ پیشنهاد اروپایی دارد/ اگر پرسپولیس با خطر مواجه شود باز هم جهت تهیه ارز تخلف می کنم

عبارات مهم : بیرانوند

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید دروازه بان این تیم از هشت کلوب اروپایی و آسیایی که عمدتا اروپایی هستند، پیشنهاد دارد.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با ایسنا، راجع به آخرین اوضاع کلوب پرسپولیس و نقل و انتقالات این تیم و همین طور احتمال جدایی علیرضا بیرانوند و وحید امیری صحبت کرد. سرپرست کلوب پرسپولیس در بخشی از این گفت وگو به پرسشها ارزی این کلوب اشاره کرد و بیان کرد نهادهای نظارتی پرسپولیس را از تهیه ارز خارج از بانک مرکزی منع کرده و از طرف دیگر بانک مرکزی هم پاسخ نامه کلوب را جهت تهیه ارز نداده است.

بیرانوند حدود ۸ پیشنهاد اروپایی دارد/ اگر پرسپولیس با خطر مواجه‌شود باز هم جهت تهیه ارز تخلف می‌کنم ، گرشاسبی

در ادامه گفت وگوی خبرنگار ایسنا با حمیدرضا گرشاسبی را می خوانید:

* طی روزهای گذشته مباحث مختلفی اطراف مذاکرات احتمالی کلوب پرسپولیس با وحید امیری مطرح شد، چقدر احتمال دارد سال آینده این بازیکن پیراهن پرسپولیس را بر تن کند؟

وحید امیری با در نظرگرفتن این که با ما قرارداد ندارد می تواند راجع به آینده اش تصمیم گیری کند. ما از او درخواست کرده ایم که به کلوب بیاید تا مذاکره ای با او انجام بدهیم. منتظر هستیم که بیاید و مذاکراتمان را انجام دهیم تا ببینیم چه نتیجه ای رقم می خورد.

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید دروازه‌بان این تیم از هشت کلوب اروپایی و آسیایی که عمدتا اروپایی هستند، پیشنهاد دارد.

* این که عنوان شده است از سوی کلوب با این بازیکن تماس گرفته شده است و امیری پاسخ تماس های کلوب را نداده هست، صحت دارد؟

نه چنین چیزی صحت ندارد. ما با او صحبت کرده ایم و قرار است که به کلوب بیاید.

* در مورد علیرضا بیرانوند هم صحبت کنید. در خبرها داشتیم این بازیکن هم پیشنهاداتی از کشورهای اروپایی دارد. آیا جهت صدور رضایتنامه بیرانوند مبلغی از سوی کلوب تعیین شده است است و یا تصمیمی اتخاذ کرده اید؟

هشت کلوب خوب پیشنهاداتی جهت جذب بیرانوند ارائه کرده اند که اکثر آنها تیم های خوب اروپایی هستند و یکی، دو تیم از آسیا به او پیشنهاد داده اند. رقم های خوبی هم جهت جذب بیرانوند پیشنهاد داده اند که در حال بررسی های آن هستیم. قرار است طی چند روز آینده صحبتی با خود او انجام دهیم و با توجه به حساسیتی که پرسپولیس در نیم فصل اول دارد و نمی تواند بازیکن جذب کند، بتوانیم عالی ترین تصمیم را بگیریم.

بیرانوند حدود ۸ پیشنهاد اروپایی دارد/ اگر پرسپولیس با خطر مواجه‌شود باز هم جهت تهیه ارز تخلف می‌کنم ، گرشاسبی

* راجع به جدایی مهدی طارمی عنوان کرده بودید هیچ وقت مانع پیشرفت یک بازیکن نمی شوید. در صورتی که بیرانوند بخواهد در یک کلوب های اروپایی توپ بزند آیا باز هم چنین سیاستی را اتخاذ می کنید.

در همه شرایط ما همین اعتقاد را داریم، ولی اولویت اول ما پرسپولیس است که بتواند جایگزین مناسبی را جذب کند.

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید دروازه‌بان این تیم از هشت کلوب اروپایی و آسیایی که عمدتا اروپایی هستند، پیشنهاد دارد.

* می دانیم که طی هفته های اخیر پرسشها مالی کلوب پرسپولیس را اذیت کرده هست. البته در این میان مباحث ارزی نیز زیاد از همه به کلوب فشار وارد کرده هست. جهت دریافت ارز دولتی کاری انجام داده اید یا کماکان کلوب ارز آزاد تهیه می کند؟

مشکل ما این است که دستگاه های نظارتی به ما ابلاغ کرده اند که نمی توانیم ارز آزاد از بازار تهیه کنیم و از طرفی هم بیش از یک ماه است که نامه ای به بانک مرکزی داده ایم تا ارز دریافت کنیم، ولی نامه ما در بانک مرکزی بدون جواب باقی مانده هست. از طرف دیگر هم به خاطر بدهی های خارجی قبلی، کلوب با خطر کسر امتیاز مواجه بود که به خاطر این عنوان من مجبور شدم به نوعی ارز مورد نیاز را قرض کنم و بدهی ها را بدهم و فعلا خطر را برطرف کنیم که البته دو مورد از این بدهی ها باقی مانده است که جهت آنها هنوز وقت داریم، ولی اگر اوضاع به جایی برسد که کلوب را با خطر مواجه کند، باز هم من این تخلفات را انجام خواهم داد تا کلوب با محرومیت روبرو نشود.

* راجع به پرداخت دستمزد مربیان و بازیکنان خارجی هم آیا تحت فشار هستید؟

بیرانوند حدود ۸ پیشنهاد اروپایی دارد/ اگر پرسپولیس با خطر مواجه‌شود باز هم جهت تهیه ارز تخلف می‌کنم ، گرشاسبی

بله. جهت پرداخت دستمزد مربیان خارجی نیز مسئله داریم. قرارداد این مربیان را هم نمی توانید به تعلیق بیاندازید. اگر طبق قانون اگر یک ماه و یک روز حقوق مربیان و بازیکنان خارجی به تعلیق بیفتد، آنها می توانند بدون مسئله یک طرفه قراردادشان را فسخ کنند و تمام پول یک سال قراردادشان را بگیرند. به همین خاطر در مورد پرداخت حقوق ها هم فعلا با مشکلاتی روبرو هستیم.

* از نظر ریالی آیا کلوب کماکان با مسئله مالی مواجه است؟

ما مدیریت مالی می کنیم. دوست نداریم که بگوییم پول نداریم، این در ارزش پرسپولیس نیست. خوشبختانه با حمایت اسپانسر تا به این لحظه توانسته ایم مدیریت کنیم هر چند که در حال حاضر مقداری با مسئله مالی مواجه هستیم و جهت پرداخت های ۲۰ درصد فصل تازه مشکلاتی وجود دارد، ولی به دنبال این هستیم که از طریق اسپانسر این منابع را هم تهیه کنیم تا این مسئله نیز بر طرف شود.

* آیا کلوب پرسپولیس بدهی ۱۰۰ هزار دلاری نیلسون را پرداخت کرده است؟

نه. هنوز پرداخت نکرده ایم. چند روزی وقت داریم که در پی حل این عنوان هستیم.

* طی یکی، دو روز گذشته سید جلال حسینی طی مصاحبه ای که با خبرگزاری ایسنا داشت، عنوان کرده بود: “عده ای می خواهند هواداران را در نقل و انتقالات فریب دهند.” آیا واقعا کسانی هستند که بخواهند جهت کلوب مسئله ایجاد کنند و هوادارانتان را فریب دهند؟

متاسفانه بعضی از افراد که قبلا هم در کلوب حضور داشتند، شطینت می کنند و می خواهند کلوب با مسئله مواجه شود. در ارزش ما نیست که اسم آنها را بیاوریم، ولی اگر به شیطنت خودشان ادامه دهند اسم ارزش را رسانه ای خواهیم کرد. آنها در هر زمینه ای شطینت می کنند.

واژه های کلیدی: بیرانوند | پرسپولیس | پیشنهادات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs