فرایند – به عمل آوردن بازگشت شایعات بازیکن

فرایند – به عمل آوردن: بازگشت شایعات بازیکن استقلال استقلال بازیکنان منصوریان شایعات اخیر علیرضا منصوریان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت قهرمانی استقلال هر دردی را به جان می‌خرم / جباری

بعد از چند روز دوری از تمرینات گروهی و سرآغاز شایعات متفاوت اطراف مصدومیت زودهنگام مجتبی جباری این بازیکن بار دیگر به سوژه مهم اردوی آبی‌ها در ایروان تبدیل شد.&

جهت قهرمانی استقلال هر دردی را به جان می‌خرم / جباری

جباری: جهت قهرمانی استقلال هر دردی را به جان می خرم

عبارات مهم : بازگشت

بعد از چند روز دوری از تمرینات گروهی و سرآغاز شایعات متفاوت اطراف مصدومیت زودهنگام مجتبی جباری این بازیکن بار دیگر به سوژه مهم اردوی آبی ها در ایروان تبدیل شد.

روزنامه خبرورزشی نوشت: بازیکنی که بازگشت او به جمع استقلالی ها به عنوان یکی از عجیب ترین تصمیم گیری های سران کلوب همچنین علیرضا منصوریان قلمداد شد چون بعد از شرایطی که این بازیکن در فصل گذشته تجربه کرد و الاهلی تمایلی به تمدید قرارداد او به بهانه مصدومیت های متوالی زانو نشان نداد، بعید به نظر می رسید منصوریان و استقلالی ها بخواهند روی چنین بازیکنی سرمایه گذاری کنند.

جهت قهرمانی استقلال هر دردی را به جان می‌خرم / جباری

جباری که در یک دهه گذشته قصه های متفاوت و جنجالی با استقلال داشت و لقب «هشت شاکی» را به خود تخصیص داده شده است داد، این بار ولی با اوضاع زانوی مصدوم خود سرفصل قصه بازگشت خود را شروع کرد. قصه ای که با دوری او از تمرینات گروهی و حضور زیر دست میک مک درموت بدنساز ایرلندی زمینه ساز شایعات مختلفی شد تا جایی که بسیاری از جباری به عنوان یکی از گزینه های احتمالی کلوب جهت کنار گذاشتن از فهرست پرتعداد بزرگسالان تیم معرفی کردند.

این شایعات در حالی اوج گرفت که بازگشت جباری به تمرینات گروهی و حضور او در کارهای فشرده تاکتیکی کمی از شدت شایعات کاست ولی با این حال منتقدان بازگشت این بازیکن همچنان روی مصدومیت زانوی جباری پافشاری کرده و توجهی نیز به حمایت های منصوریان و کادر فنی از این بازیکن مشهور نداشتند. شماره ۸ استقلالی ها که به روزهای نهایی فوتبال خود نزدیک شده است ولی در تصویر العمل به شایعات اخیر تنها به یک جمله در اردوی ارمنستان اکتفا کرد و در جمع بازیکنان و هم تیمی های خود در ایروان گفت:«شایعه در فوتبال کشور عزیزمان ایران و دنیا هر لحظه هست. مهم نیست چه می گویند و چه برداشتی دارند مهم این است که من برگشتم استقلال و جهت رسیدن به موفقیت این تیم حاضرم هر دردی را تحمل کنم تا به آن چه آرزوی من و هواداران هست، برسم».

بعد از چند روز دوری از تمرینات گروهی و سرآغاز شایعات متفاوت اطراف مصدومیت زودهنگام مجتبی جباری این بازیکن بار دیگر به سوژه مهم اردوی آبی‌ها در ایروان تبدیل شد.&

این اظهار نظر در حالی از ستاره شماره ۸ به گوش می رسد که جباری در بازگشت به تمرینات آن هم بعد از چند روز تمرین فشرده بدنی زیر نظر میک مک درموت با زانوی بانداژ شده است در کارهای گروهی شرکت کرد. بانداژی که نشان می داد زانوی خمیده جباری دیگر تاب تحمل فشارهای معمول در دوران بدنسازی پیش فصل را ندارد و باید کج دار مریز خود را با استقلال وفق بدهد و با مدیریت کادر فنی در تعداد بازی و دقایق حضور در میدان از این هافبک بازی ساز و خلاق بهره ببرد. توصیه ای که مک درموت ایرلندی به گوش منصوریان رسانده و سرمربی استقلال هم برحسب زحماتی که جباری جهت این کلوب در یک دهه گذشته کشیده قصد دارد به او جهت خداحافظی رؤیایی با قهرمانی در استقلال کمک کند.

واژه های کلیدی: بازگشت | شایعات | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | منصوریان | شایعات اخیر | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs