فرایند – به عمل آوردن بازگشت شایعات بازیکن

فرایند – به عمل آوردن: بازگشت شایعات بازیکن استقلال استقلال بازیکنان منصوریان شایعات اخیر علیرضا منصوریان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌دانم شفر چه می‌گوید/ سال آینده قوی‌تر خواهیم بود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش با پیروزی برابر سپید رود رشت مراسم خوش حالی خواهد گرفت. 

نمی‌دانم شفر چه می‌گوید/ سال آینده قوی‌تر خواهیم بود ، برانکو

برانکو: نمی دانم شفر چه می گوید/ سال آینده نیرومند تر خواهیم بود

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش با پیروزی برابر سپید رود رشت مراسم خوش حالی خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین روز سه شنبه تیمش راجع به مصاف با سپیدرود رشت، گفت : این آخرین بازی ما است و دوست داریم این بازی را با برد به آخر برسانیم. می خواهیم به عالی ترین نحو لیگ را تمام کنیم. تا الان هم نتیجه های خوبی گرفته ایم و می خواهیم این بازی را پیروز شویم تا مراسم خوش حالی مان شادتر شود و مردم خوشحال تر شوند. انتظاردارم هواداران مان به ورزشگاه بیایند و از مراسم خوش حالی قهرمانی نهایت لذت را ببرند.

او در پاسخ به این پرسش که جای چه کسانی در قهرمانی پرسپولیس خالی است؟ اظهار کرد: همه آن هایی که باید باشند، دوست داریم که باشند. دوست داریم همه با هم مراسم خوش حالی بگیریم. می خواهیم همه با هم در کنار هم جهت این قهرمانی که لیاقتش را داشتیم حاضر باشیم مراسم خوش حالی بگیریم.

نمی‌دانم شفر چه می‌گوید/ سال آینده قوی‌تر خواهیم بود ، برانکو

سرمربی پرسپولیس راجع به برنامه هایش جهت این تیم در فصل آینده اظهار کرد: ما ترسی جهت سال آینده نداریم و از سال گذشته نیرومند تر خواهیم بود. بعضی از بازیکنان به برنامه ما اضافه می شوند و به سطحی که باید برسند خواهند رسید. عالیشاه به تیم برگشته و از رسن هم انتظار داریم که به سطحی که است برسد. این مساله جهت همه بازیکنان وجود دارد و البته کار راحت نخواهد بود. کاملا خوشبینم و از هیچ کس و هیچ چیزی نمی ترسم.

او در پاسخ به سوالی راجع به داوری علیه پرسپولیس و این که آیا این داوری ها به نظرش عمدی است؟ گفت: این را از کمیته داوران بپرسید. همه اشتباه می کنند و من این را درک می کنم. خودم مخالف ویدئوچک هستم چون اشتباه بخشی از ورزش است ولی عجیب است که بیش تر این غلط های متوجه پرسپولیس می شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش با پیروزی برابر سپید رود رشت مراسم خوش حالی خواهد گرفت. 

برانکو در پاسخ به پرسشی راجع به انتقادات از پرسپولیس بابت دو باخت اخیر این تیم و این که به نظرش آیا این انتقادات مغرضانه نیست؟ گفت: بله مغرضانه هست. هر لحظه انتقادات و نارضایتی خواهد بود و آدم های ناراحت هر لحظه هستند ولی ما راه خود را می شناسیم و خود را درگیر این پرسشها نمی کنیم. از این پرسش تان ممنونم ولی این پرسشها هر لحظه وجود دارد.

وی راجع به محسن مسلمان اظهار کرد: من نمی دانم عنوان چیست. مسلمان بازیکن پرسپولیس است مثل سایر بازیکنان. بازیکنانی بازی می کنند که من تشخیص می دهم بهتر از بقیه هستند چون می تواند عالی ترین نتیجه را کسب کنند. نمی دانم مسئله کجاست. من هیچ مشکلی با بازیکنان ندارم. بخش کاری که به من مربوط می شود آنگونه ای خواهد بود که من می گویم. بخشی که مربوط به دیگران است را آن ها تعیین می کنند که چگونه باشد.

سرمربی پرسپولیس در آخر و در تصویر العمل به سوالی راجع به بیانات وینفرد شفر و این که او گفته موفقیت های استقلال در آسیا نقل رسانه های اروپایی است گفت: ما موفقیت های مان در لیگ کشور عزیزمان ایران است و طبیعتا موفقیت در لیگ کشور عزیزمان ایران مهم هست. ما در کشور عزیزمان ایران و آسیا عالی ترین نتیجه های را گرفته ایم. نمی دانم شفر چه می گوید. ولی می دانم که در کرواسی فقط راجع به پرسپولیس صحبت می کنند.

نمی‌دانم شفر چه می‌گوید/ سال آینده قوی‌تر خواهیم بود ، برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکنان | سال آینده | پرسپولیس | سرمربی تیم | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs