فرایند – به عمل آوردن بازگشت شایعات بازیکن

فرایند – به عمل آوردن: بازگشت شایعات بازیکن استقلال استقلال بازیکنان منصوریان شایعات اخیر علیرضا منصوریان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (565)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (565)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (565)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

با پرستو قرارداد داریم و کلی پول گرفته ایم که نود درصد مطالبمان با تصویر او شروع شود (چون بگویم اتفاقی هست، کسی باور نمیکند). این بار در حال هم زدن آش همسایه. همسایه های ما هم مدام در حال هم زدن هستند البته به جای آش، حال آدم را به هم میزنند که جای دارد از همه ارزش تقدیر کنم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (565)

علی انصاریان تصویری از خودش به اشتراک گذاشته و از رفتگان و درگذشتگان یاد کرده هست. پیشاپیش روحت شاد علی جان.

شما را نمیدانم، ولی خود من از اینستاگرام الناز شاکردوست باخبر میشوم که اینستاگرام افکت و فیلتر تازه به استوری هایش اضافه کرده است.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

همان طور که شاهد هستید، کفگیر عزیزان در ژست جهت تصویر ها به کف دیگ خورده است و اوضاع دارد رفته رفته دلواپس کننده و بعضا رعب آور میشود.

سلفی هواپیمایی پردیس احمدیه که در آن خواسته حلالش کنیم. پردیس زن اگر مشکوک میزد که شما نمیتوانستی به سطح زمین برسی و این سلفی را آپلود کنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (565)

از مادر دانیال عبادی خواهشمندیم در شست و شوی لباس های وی دقت کند و انقدر با آب داغ آن ها را به این روز نیاندازد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

ماچ و بوسه ی بهاره افشاری با اسب سردار آزمون، همراه با ابراز دلتنگی جهت این اسب. بله. انتظار میرود سردار اسبش را بردارد و به دیدار بهاره ببرد تا این دلتنگی برطرف شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (565)

الناز شاکردوست و امیر جعفری و همکار عزیزشان در حال نمایشنامه خوانیِ نمایش جدیدشان به نام “گم و گور” که به زودی در یکی از سالن های شهر به اجرا در خواهد آمد.

علیرضا جعفری تصویری با نمک از سه سالگی اش به اشتراک گذاشته که شاهدش هستید.

مسئولین عزیز و ظاهراً دردمند، به حال غلامرضا صنعتگر برسید، نگذارید طوری دیر شود که جز حسرت و خجالت زدگی چیزی برایتان نماند.

عکسی جالب از باران کوثریِ فسقلی در آغوش مهدی هاشمی و گلاب آدینه. مربوط به 25 سال پیش.

استاد ایرج طهماسب به کافه مجید مظفری رفته بود که این تصویر را در کنار هم گرفتند.

فرض کن چند هزار کیلومتر پرواز کنی و تماشای آبشار نیاگارا بروی، بعد موقع تصویر گرفتن جایی جز آبشار را نگاه کنی. چه اعجوبه ایه این روزبه نعمت اللهی!

بهراد خرازی و عباس محبوب، دو فراموش شده است ی دنیای طنز که امیدواریم هر کجا هستند سلامت باشند.

رضا گلزار و علی دایی مشترکاً در روز اربعین غذا نذری دادند. هر چه قدر فکر میکنم نمیتوانم غذای این نذری را پایین تر از شیشلیک و گردن تصور کنم! ولی گویا متاسفانه قیمه بوده.

سارا جان به عکاس میگفتی کمی نورش را زیاد از این میکرد که با هاله نور وجهه مردمی بیشتری پیدا میکردید.

خود حمید فرخ نژاد هم میداند که حضور امین حیایی و محمد نادری در این سلفی بهانه ای بیش نبوده اند. همکار تایلندی هم که خوب موتورسواری بلد است!

مخلص زن برومند هم هستیم. روح استاد رشیدی قرین رحمت باشد.

فرزند ها به ترتیب بیایید و آیفون هشت علی شادمان را به او تبریک بگویید.

خواستیم ثبت شدن کمانچه استاد کلهر در یونسکو را به ایشان تبریک بگوییم که متوجه شدیم اعصابشان سر جایش نیست، منصرف شدیم. (تبریک به فخر هنر ایران)

سوگل طهماسبی، شهین تسلیمی و بهار ارجمند از هنرمندانی بودند که اربعین امام حسین (ع) را در جوار حرمش در کربلا گذراندند و خوشا به سعادتشان.

حافظ جان ابروی چپ را کمی کج در آورده هست. عوضش کن.

سلفی عالی منوچهر هادی و دخترش سوفیا خانم، از آن سلفی هایی که میتوان در جهت سیاست های زیاد کردن جمعیت و تشویق به فرزندآوری از آن استفاده کرد.

لیندا کیانی در این تور های پلاستیکی که دور خربزه و دستمبو میکشند، اوج هنر عکاسی دوستش را به رخ کشید.

رامبد جوان به همراه همسر و خانواده همسر اربعین حسینی را گذراند.

سلفی خانوادگی شهرام محمودی در حال تاب بازی. از هنگامی که هوا سردتر شده است شهرام محمودی تصویر کمتری در اینستاگرام میگذارد. چون بالاجبار لباسش زیاد شده است و نمود این عنوان در صفحه اش را نمیپسندد.

علی کریمی این پست را گذاشت و کل فدراسیون و دست اندرکاران فوتبال کشور عزیزمان ایران را شست، الآن هم کنار دیوار هستند تا خشک شوند.

خود پاییز هم فکرش را نمیکرد بی باران بودنش هم سوژه ای جهت شاعرانگی عزیزان باشد.

فلامک جنیدی و همسر روز خوبی را جهت همه شما آرزومند هستند.

کلا الناز حبیبی با مناسبت های فصلی حال نمیکند و دوست دارد تصویر ها را در فصل غیر مرتبطشان به اشتراک بگذارد. در تابستان تصویر برفی لایک میکردیم و الآن تصویر تابستانی. تصویر را هم پسر عمه ملیکا شریفی نیا گرفته است!

خاطره بازی شبنم مقدمی با این تصویر قدیمی در کنار پدر فقید اش. جهت همه رفتگان آرزوی خوش حالی روان داریم.

سلین زن به دیدار پدرش در اردوی تیم ملی وزنه برداری رفته بود که این تصویر گرفته شد. بهداد جان حداقل در تصویر کنار دخترت اخم را کنار بگذار.

“داداش اشتباه گرفتی من اون کاره نیستم” خاصی در چشمان توله گربه حاضر در تصویر دیده میشود. از حسن معجونی خواهشمندیم کمی به خواسته های این عزیز توجه کند.

سلفی بی کیفیت حامد بهداد و هومن سیدی در کنار یک فسقلیِ بانمک.

فریبرز جان این کار ها فایده ندارد، خودت را هم بکشی مردم با دیدنت نخستین کلمه که یادشان می آید ابو اسحاق است.

پریناز ایزدیار و امیر جدیدی در نمایی از فیلم “هت تریک” به کارگردانی یکسان ایمون زاید و عمر خریبین که دارد جهت نمایش آماده میشود.

پ.ن: دودورودودو تیراختور

اگر از فالوئر های نسیم ادبی باشید، قطعا در این این چند روز سفری کامل و جامع به پاریس داشته اید. به آخر مطلب رسیدیم. از همراهی تان بسیار سپاسگذاریم. تا فردا، یا حق.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | همراه | تلگرام | همراهی | تصویری | اینستاگرام | الناز حبیبی | الناز شاکردوست | اینستاگرام الناز شاکردوست

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (565)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (565)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs