فرایند – به عمل آوردن بازگشت شایعات بازیکن

فرایند – به عمل آوردن: بازگشت شایعات بازیکن استقلال استقلال بازیکنان منصوریان شایعات اخیر علیرضا منصوریان

گت بلاگز اخبار اجتماعی جزئیات طرح الزام شهرداری به بازبینی در واگذاری املاک

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شرح طرح ساماندهی واگذاری حق بهره‌برداری املاک شهرداری تهران، توضیحاتی را ارائه کرد. 

جزئیات طرح الزام شهرداری به بازبینی در واگذاری املاک

جزئیات طرح الزام شهرداری به بازبینی در واگذاری املاک

عبارات مهم : ایران

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شرح طرح ساماندهی واگذاری حق بهره برداری املاک شهرداری تهران، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، صبحگاه امروز طرح الزام شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به ساماندهی واگذاری حق بهره برداری املاک، اراضی و اموال منقول شهرداری به اشخاص حقیقی و حقوقی روی میز بررسی شورای شهر قرار داده شد و علی اعطا به عنوان مخبر کمیسیون نظارت و حقوقی با بیان اینکه طبق بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها، شهرداری می تواند به تعلیمات اضطراری و تاسیس موسسات فرهنگی، بهداشتی و تعاونی مانند بنگاه های حمایت مادران، نوان منزل ها، پرورشگاه ها، کتابخانه ها و … کمک مالی داشته باشد، گفت: شهرداری موظف به اخذ موافقت شورا جهت واگذاری املاک و اراضی متعلق به خود به صورت حق بهره برداری با حفظ مالکیت و یا اجاره و فروش است.

جزئیات طرح الزام شهرداری به بازبینی در واگذاری املاک

وی با بیان اینکه در شورای اول چندین ملک با همین رویه واگذار شد، گفت: ولی با مصوبه ساماندهی شرکت ها و شرکت های شهرداری در سال ۹۰، اختیار تصویب آئین نامه مالی و معاملاتی شرکت ها و شرکت ها به شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران واگذار شد و تمامی واگذاری ها از این بعد بدون اطلاع و تصویب شورا انجام شد که خلاف قانون است.

سخنگوی شورای شهر با اشاره به اینکه واگذاری ها بر اساس مصوبه شرکت ها و شرکت ها به صورت داخلی انجام می شد، گفت: در تاریخ ۲۱ شهریورماه افشین حبیب زاده با قید عادی بودن طرح، این طرح الزام شهرداری را در کمیسیون نظارت و حقوقی مطرح کرد و در این خصوص کار کارشناسی انجام شد.

سخنگوی شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شرح طرح ساماندهی واگذاری حق بهره‌برداری املاک شهرداری تهران، توضیحاتی را ارائه کرد. 

وی افزود: متاسفانه در این مدت شورا از هیچ واگذاری اطلاع نداشته و جهت بر هم زدن این روال و شفافیت در واگذاری این طرح در اولویت قرار گرفته و از اعضای شورا می خواهم در جهت باز گرداندن انضباط مالی به شهرداری این طرح را تصویب کند.

به گزارش ایسنا، کلیات طرح الزام شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به ساماندهی واگذاری حق بهره برداری املاک، اراضی و اموال غیرمنقول شهرداری به اشخاص حقیقی و حقوقی با ۱۳ رای به تصویب رسید.

واژه های کلیدی: ایران | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs